+16 votes
by (120 points)
Merhabalar.. Detaylı açıklamak isterim.. Örneğin hayatınızda biri var ve gayet sağlıklı bir ilişki yaşıyorsunuz, ancak bir gün bir kaza veya hastalık sonucu cinsel yaşamınız sona eriyor..

 Böyle bir durumda eşinizden ya da hayat arkadaşınızdan ayrılır mısınız yoksa hayatta cinsellikten daha önemli şeyler var deyip, yanında mı olursunuz? Keyifli akşamlar..

56 Answers

+13 votes
by (140 points)
 Terketmem ama ihtiyaç gideririm
+5 votes
by (140 points)
 Kaza vs olmasa bile cinsel hayatımız bitti diye asla sevdiğim insanı bırakmam. Cinsellik için mi sadece birlikteyiz ki bitince ayrılalım. Kalbini ısınması yatağının ısınmasından daha önemlidir.
+11 votes
by (140 points)
 Ben bir şekilde partner bulurum
Ayrılmam evli olmasın yeter
+5 votes
by (140 points)
 Önemli olan kalbimin hep onu sevmesi böyle bir şey olmuş olsa yine de onun yanından 1 saniye ayrılmazdım.  
+14 votes
by (140 points)
 Elinde olmayan sebeplerden dolayı böyle bir durumla karşılaşırsam, asla terk etmeyi düşünmem.. Benim de başıma gelebilirdi..

Zira ben de terk edilmek istemezdim..
+17 votes
by (140 points)
 Yanında olurdum tabikide. Cinsellikte önemli ama sonradan oluşmuş birsey ile de iliskimi bitirmezdim. Dünya hali kimin başına ne geleceği belli olmuyor..  
0 votes
by (140 points)
 Hayır ben ayrılmazdım cinselliğe o kadar da önem vermiyorum. Benim için vefa ve saygı daha önemli.
0 votes
by (140 points)
 Bişi yapmam istemiyorum zaten
–4 votes
by (140 points)
 Bu soruya cinsel hayatımız olmasa bile yanında kalırdım diyenleri samimi bulmuyorum açıkçası. Çünkü insanoğlu nankördür. Karşısındaki kişi onu istediği kadar sevsin, yine de konu cinsellikse farklı tenleri arzu etme ve deneme isteği her zaman vardır. Normal bir durumda bile aldatma oranları bu kadar yüksekken, kocam erken boşalıyor bu yüzden bence aldatılmayı hak ediyor diye düşünecek zihniyetlerin hızla yayıldığı bir ortamda; her şey cinsellik değilse bile, bir çok şeyi ayakta tutan etkendir diyebilirim.  
+1 vote
by (140 points)
 öl diyorsun
Welcome to Cinselsorular Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...
[main/mobile_menu_home]
[main/mobile_menu_question]
Giriş yap