+234 oy
misafir (120 puan) tarafından
Evet bakalım sizle az konuşalım. Siteye şöyle bir bakıyorum da genelde soru tarzları; “sevgilimi şöyle aldattım böyle aldattım” ya da “cinsellik şöyle cinsellik böyle”. Yorumlara bakıyorum “özele gel, buradan anlatamam, burası olmaz, lütfen come to dm”.
Sevgi ne sadece cinselliktir ne de taktik strateji. Sevgi güzel şeydir. Tabi bizim ülkemizde en fazla açlığı çekilen şey cinsellik olduğu için kadınından erkeğine herkesin en büyük derdi bu. Bakın arkadaşlar cinsellik de yemek yemek gibi bir ihtiyaç. Romantik yemek gibi çiftleri mutlu eden bir şey. Doğal karşılanmazsa bu o çok sıkıldığınız yokluğunuz ya da hani o ihtiyacınız hiç dinmez.
Sevginin en güzel hali muhabbettir. Cinselliği herkesle yaşarsın ama herkesle sağlam muhabbet edemezsin.

Ya düşünün bir pazar sabahı uyandınız. Eşiniz yanınızda uyuyor. Onun saçını okşadınız ve öptünüz o da boynunuza sarıldı. Sıkıca. O yeni uyanmış bebeksi kokusunu kokladınız. Akabinde kahvaltı. Ama kahvaltıyı hazırlarken de şakalaşmalar gülmeler. Yediniz bitirdiniz kahvaltıyı. Hanım sofrayı topluyor bey ise o sırada hanımıyla sohbet ediyor. Ya da tam tersi. Sonra kuruldunuz tv karşısına. Türk kahveleri ile.. Tv’yi açtınız tercihen bir de sigara yaktınız kahvenin yanına.. Tv hafif ses yaparken başladınız en sağlamından muhabbete. 1-2 saat sürdü hani o derece. Sonra tvden internete falan girip film açtınız. Hanım beye sokulmuş iyi bir film keyfi yaptınız. Akşam oldu. Akşam yemeğini yine şakalarla hazırlayıp tekrar tv karşısına geçtiniz. Yine sarılarak ara ara muhabbet ederek bazen de birbirinizi gıdıklayarak geceyi ettiniz. Ve sonra yatağa geçip iyi geceler öpücüğüyle yattınız. Bey hanımına sarıldı arkasından. Hanım uykuya daldı. Bey de “la benim kolum uyuşurmu acaba” diye düşünürken “uyuşursa uyuşsun la” dedi hanımı saçından öptü ve uyudu.

Bakın hiç cinsellik yoktu. Ya da belki arada oldu. Ama bilinmiyor. Yine de hikayenin bu hali mutlu etmiyor mu? Hani bu hikayeyi mi tercih ederdiniz yoksa 80milyondan istediğinizle halvet olmayı mı?
Tercihlerinizi iyi yapın. O elvis bir gün binayı terk edecek o günden sonra hayata katlanmak için muhabbet gerekecek…  

7 Cevaplar

+8 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Cinsel açlıkla alakası yok bu durumun. Her gece başkasıyla yatıp sadece f*ck hayatı yaşayan bazı erkeklerin daha abaza ve sapık olduğunu ve daha da doyumsuzlaştığını gördüm. Bu tamamen hayvani nefislerine tapmaktan dolayı oluyor.
+12 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Mükemmel
+1 oy
misafir (140 puan) tarafından
 O hali de güzel ama cinsellik olmadan da olmuyor bence. Tabi ki sevdiğim kişiyle.  
+9 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Aşk ve cinsellik birbirinden çok farklı yani siyah ve beyaz kadar farklı iki kavramdır. Aşk denilen şey ayrıca sevgilim olsun ama taştan olsun denilen bir kişi ile de yaşanmaz. Böyle şeyler karşılıklı güven, sevgi ve sadakat ile olur ve sana güvenmeyen biriyle sevgili de olabilirsin ancak asla evlenemezsin.  
+5 oy
misafir (140 puan) tarafından
 
–1 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Adamın dibisin
+10 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Bu kadar mantıklı ve hoş düşünen sayısı çok az. Geneli 2. seçeneği seçip istediğiyle cinsellik yaşamayı düşünüyor
Hoş geldiniz, Cinsel Sorular sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap