+130 oy
tarafından
  

13 Cevaplar

–4 oy
tarafından
 Burçlara göre kişilik oluşturmayı 10 yaşımda bıraktım.
–2 oy
tarafından
 İkizlermiş. Halbuki seksi değil iyi bir seksi severiz. Bazıları insanı insanı sekstende soğutuyor. Severim yapacağın seksi dedirterek keyif kaçırtıyor.
–4 oy
tarafından
 Selam
Bu soruya cevap vermezsen olmaz kesinlikle akrep diyorum bir ikizler burcuyum beni bilen bilir ki tüm ikizler aynıdır gerçekten istek durumu yüksek biriyim ama bir akrep olamadım bütün Akrepleri kast etmiyorum ama genelleme yapacak olursam akrep burçları hayattaki tek gayeleri sanki seksmiş gibi davranıyorlar sanki hayat sadece cinselliğin etrafında dönüyor muş gibi abartıyorlar belki de çoğu bu işi iyi bile yapamıyor ama o kadar yüceltiyorlar ki kendilerini.
#perso  
+3 oy
tarafından
 Aklınızı biraz başınıza alın ya ne alaka burçla cinsellğin hala burçlara inanan insanlar var burçların bilimsel hiçbir dayanağı yoktur.
0 oy
tarafından
 Burcu bilemem ama kadınlar ne kadar içlerine gömseler de onlar bizden 2-3 kat daha istekli
+4 oy
tarafından
 Akrep demicem boğa diyorum. Hatta yengeç de diyebilirim.
–3 oy
tarafından
 Sırasıyla :D
Akrep>Boğa=terazi>Koç>Aslan

Balık yazanlar var ya. Şaka mı yapıyorlar acaba. Ota b. ka ağlayan insanlar. Gerçekten akıllarına seks geliyor mu merak ediyorum :D
+7 oy
tarafından
 Dünyada akrepten başkası yalan
0 oy
tarafından
 Benim boğa libidom sürekli zirvede o yüzden boğa diyorum adı gibi hem iştah hem libido hep tavan  
+12 oy
tarafından
 Burçları bilmem 38 yaşındayım. Cinsellik hayat felsefem. Kafamda her zaman. Bence burçla alakalı değil. Aygır gibi her çiçeğe konmak istiyorım
Hoş geldiniz, Cinsel Sorular sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap