+15 oy
tarafından
Özellikle kızlardan görüş bekliyorum. Ben evliyim. Eşimle cinsel hayatımız pek parlak değil. Haftada 1 bazen 10 günde 1 bazen 2 haftada bir yapıyoruz. Yapınca da sadece 1 kere oluyor sonra eşim duşa gidiyor. Ben olduğu zaman 3-4 olsun istiyorum. Boşaldıktan sonra en fazla 15 dk sonra tekrar sert oluyorum. Ama eşim istemiyor. Hemen duşa gidiyor. Bu kadar istemekte ben abartıyor muyum bilmiyorum   

6 Cevaplar

+13 oy
tarafından
 abartmiyorsun azmis
–2 oy
tarafından
 eşin aseksüel olabilir
+13 oy
tarafından
 Durumun vahim sen abartmiyorsun haftada 2 3 en azindan olmali  
+6 oy
tarafından
 Evliyim 2-3 günde bir olur bazen bir bazen iki bir de bana yetersiz geliyor  
+12 oy
tarafından
 Abartmıyorsun da eşin belki zevk almıyordur birleşmeden. Yanlış anlayıp ortada bir sorun olduğunu düşünme zaten zevk oranı kadınlar için çok azmış:/ sen eşinle oturup bunu konuşmalısın.
+5 oy
tarafından
 Bir kadın için haftada 1 okeydir. Siz seksi spor gibi yapıyorsunuz, oyun değil, oyuncak değil bu. Abartmaya gerek yok. Kaldı ki arada aktif aşk olsa 2. si de olur ya da haftada 2 kere de olur. Aşk olayları geçtikten sonra kadın için bence haftada 1 bile zorunluluk olmamalı. İstemiyorsa istemiyor, yetiyorsa yetiyor. Sana tavsiyem, gerekirse ayrıl, gerekirse boşan, gerekirse durumu konuş, açık ilişki teklif et vesaire. Ya da en azından masaja gideceğini söyle. Yapacak bir şey yok. Islanmayan kadının da üstüne gidilmez, istemiyorsa da istemiyordur. Sende istek varsa da o da sorun. Yani konuyu çözün. Aldatma olmadan.  
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap