+9 oy
tarafından
Dogum yaptim yaklasik 6 ay oldu. Eşime dogumdan 3 ay sonra yaklastigimda bana kendini zorunlu hissetme. Benim zevkim icin kendini zorlama. Tam anlamıyla iyileş toparlan o zaman yapariz acelemiz yok demisti.

 Hamilelik beni cok yordu. Öncesi, hamilelik sırası, sonrasi. Ama kafam bebegimde onun yemesi, ek gidasi, emmesindeyken bir yandan da esimdeydi. Kadin olmak bu açıdan cok zor. Bir tarafta senden süt ve ilgi bekleyen bir bebek, diğer taraftan kadınlık, cinsellik bekleyen bir erkek. Bu her kadinin lohusalik doneminde kafasini karıştıran seylerden biri ve zorlandigi durumlardan biri.

Eşim bana baski uygulamadi. Hadi yapalim artik diye sansliyim belki de bu konuda. Iyice iyiles demesi de sanirim hem psikolojik hemde bedensel olarak iyice rahatlamam gerektigini söyledi.

 6 ay oldu ve ben pek istek duymuyorum hala. Biraz daha zamana ihtiyacim var belki bilmiyorum. Ama karsi tarafi da bekletmek ve pek boş birakmakta istemiyorum cunku dedigim gibi bana yaklaşmıyor. Ister istemez aldatma durumu var mi diye dusunuyorum.

 Iki ihtimal var ya baskasi var ya da gercekten adam gibi adam uckuruna ben toparlanana kadar sahip çıkma dusuncesinde.

Aldatma düşünüyorum ama suphelendigim hicbir sey yok. Bana davranışları ayni. Eve gidis gelis saatleri ayni. Telefona zaten normalde de pek bakmaz işi olmadikca , zaman öldürmez telefonla yine öyle.

Sanirim beni sık bogaz etmek istemiyor pek fazla. Kendi de dedi benim icin zorlama kendini diye ama bilmiyorum. Zaten kendimi hazir hissetsem, istekli olsam ondan once ben atlarım üstüne.

 Hamilelik oncesinde geri cevirdigim olmadi hastalik dışında. Bende istekliydim cunku. guzel bir senkronizasyonumuz vardi. Simdi de oyle düşünüyor olabilir yapmak istese gelir zaten diye.

3 ay sonra yanaştığımda zorla yanastigimi, kendisi icin yanastigimi hissetmis olmali ki bana oyle dedi. Aldatma gibi seylerde suphelenmem yersiz mi sizce biraz? Rahat mi olmaliyim?  

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
 Bravo adam sabırlıymış ama ters tepkide yapabilir sen oralı olmadıkça ya senden soğuyorsa? Bunuda göz önüne al derim..
+12 oy
tarafından
 Bence rahat ol.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap