+160 oy
önce misafir (120 puan) tarafından
(Bazı) Erkekler sevişirken kadının canını yakmayı neden sever?  

20 Cevaplar

–4 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Evet genelde sert olmaktan daha çok keyif alıyoruz. Hatta kadınların aksine yumuşak girişler yapıp sevişerek, koklaşaral başlamaktanda hard core girmek daha çok işimize geliyor. Ön sevişmeyi seviyorum diyen kadının gönlü olsun diye yalan söylüyor genelde. Evet ön sevişme güzel de gelebilir ama maksimum 5 dk dayanılır kalkıkken.
+6 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Partnerlerini yatakta domine etmeyi seviyorlar, içindeki erkeklik güdüleri ve maçoluk sekste çıkıyor ortaya. Bir çok Kadınında haz aldığı bir durum söz konusu aslında. Erkekler İz bırakmayı ve hissettirmeyi seviyorlar, birazda ruh haliyle ve arzularla alakalı sanırım, sürekli sert olacak, sert olunca romantiklik olmuyor diye bir şey de yok. Mesela Şefkatli başlayıp sert bitebilir.  
+9 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 aslında erkekler kadına göre daha ağır daha iridir bu başlıca kadına biraz acı verir.. örneğim ben 90 kiloyum.. ellerim büyük biraz iri bir yapım var.. bir saplak atmaya kalkışsam izi rahat kalır.. kısaca bu sertliği kadınlar ayarlamalı.. çünkü erkek yatakta tüm gücünü denemek ister.. vede en önemlisi ne kadar sert olursak olalım.. seksin sonunda kazanan kadın olur.. :D
+9 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Sert seks ile mazoşistliği birbirine karıştırmamak lazım aralarında çok ince ama sonuçları çok keskin bir çizgi vardır. Biri zevk verirken diğeri cinsel arzuları bitiren duygular yaşatır. Yani kadın ya da  erkek sertliğin dozunu çok iyi ayarlamaları eğer bu dozu ayarlamaya becerebiliyorsan sen bu işi öğrenmişsin demektir
+8 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Ben sevmem.
Kadına acı veren hiç bir şeyi sevmem. Seks benim için iki tarafın da zevk aldığı bir şeydir.
Sırf sert seviyorum diye partnerimin canını yakmaya gerek yok. Buna hakkım da yok.
Tabi ki seksin belirli anların da hızlanıp, biraz sertleşebilir. Ama bu sertlik tatlı şekilde olur.

Bazıların da anlamsız bir sertlik var. Morartmaya kadar giden. Gözlerinden yaş akıtmaya kadar devam eden tipler var.
Ben şahsen yapamam.
Partnerimin canı yandığını hissettiğim an yavaşlar veya dururum.
Seks de bile karşı tarafa büyük saygı içinde olmamız gerekiyor.  
–2 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 bu soru kadınlar içinde geçerli olmalı :') bazı kadınlar neden canının yanmasını istiyor. ?
kimi egosunu tatmin etmek ister, can yakarak.
kimisi için bir fanteziden ibarettir. Kimide gücünü ve performansını göstermek ister.
+4 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Bilinçsizce can yakmak sevişmeyi bilmemektir ama çoğu zaman bilinçli bir şekilde partnerlerimin canını yakarım, sebebi şuki canını nerde yakacağını bilir nerde hangi dozda yapacağını bilirsen bu kadının çoklu orgazm yaşamasında büyük rol oynar burada püf nokta kadının bu acıdan zevk alması, ayaklarını yerden kesmek ve kendinden geçirmek, doğası gereki kadın cinsellikte domine edilmeyi sever.  
–7 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Sert ya da yumuşak bir yala bence kimlik seviyorlar
+12 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Merhaba, genelde erkekler kadına cinsel ilişki esnasında acı vermeye bayılıyor hobilerimden biri bu diyebilirim. :D. Bana kalırsa gelene bakıldığında zaman hem erkekler hem de kadınlar sert cinsel ilişki seviyor tabi sadece gözlemlediğim kadarı ile böyle bir sonuca ulaştım net bir şey değil. Kadınlar acı çekmeyi erkekler ise acı vermeyi seviyor genelde cinsel ilişki esnasında şahsen nedense ben de sert seks severim.  
+8 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Geneli sert sever, dozunda sertlik güzeldir. Sertlik adı altında şiddet uygulayanlar ikiyüzlünün tekidir
Hoş geldiniz, Cinsel Sorular sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap