+160 oy
önce misafir (120 puan) tarafından
(Bazı) Erkekler sevişirken kadının canını yakmayı neden sever?  

20 Cevaplar

+10 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Selam gadası
+8 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Evet genelde sert sevilir. Belki de gücünü ispat etme çabasıdır, belki daha bir şehvet duyulmasıdır ama şunu da çok net söyleyebilirim ki sert ilişki seven kızların sayısı en az erkekler kadardır. Özellikle en az kısmını vurgulamak istiyorum.
+1 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Can yakmak mi
–1 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Özünde şiddete meyillidir erkekler.

Bunu en iyi ifade edebildiği yer de yatakodasıdır.

Aşağıda bir çok üyenin belirttiği gibi bunu işkenceye çevirmenin anlamı yok. Tadında bir sertlik bence iki taraf için de keyifli olacaktır.  
+11 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Can yakmak demeyelim de, içine girerken önden ya da  arkadan, yavaş aşkım hızlı sokma aşkım dediği zaman, onu yapmak istiyor insan yapma dedikçe basmak istiyorum. Daha zevkli oluyor. Canı yanıyor olabilir bunu yapınca ama, benim amacım canını yakmak değil. Bu hissi erkek olmadan anlayamazsınız  
+11 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Erkekler hem yumuşak hem sert seks sever ama doğası gereği daha çok sert davranışlar gösterdiği için sert bir ilişki yaşamak isterler. Bu isteyiş yatakta hükmetmek ve bu hükmü bizzat göstermekle sonuçlanır. Kalçaya sert tokatlar, saçı hunharca çekmeler, yapma ya da yavaş yap diyen partnerinin tam zıttına hareket edecek şekilde eylemler erkekleri zevkten bayıltır çünkü olayın hakimi olduğunu hissetmek iyi hissettirir. Yatağı bir güç gösterme aracı olarak kullanırlar. Güreşçiler gibi güreşir dururlar ve partnerlerini tuş etmeye zevkten tuş etmeye çalışırlar. Daha duygulu, daha içten, daha aşk dolu sevgi dolu seks her zaman nirvana sekstir. Yalnız görsel fena vampir adam coşmuş kan emecek kan grubuna bakıyor bence
+4 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Bana göre bu sadece erkeklere mahsus bir durum değil.. Sert seks kesinlikle güzeldir.. Bir çekişme olmalı, direnç olmalı ve ufak can yakma durumları olmalı ki tadı çıksın.. Tabi ki tarz meselesi.. Keyifli geceler..  
+13 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Partner soft seviyor erkek sert ise bu fazlası ile işkence olur.
Fakat karşılıklı bir şekilde istek sert ise bu keyif verir.
Kadını hazırlamaz sadece ç... nü düşünüp hunharca illede sert seviyor diye bir seks yapmak; kadını yatakta tekme tokat dövmek ile eşdeğerdir.
+6 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 Erkeklik hormonu testosteron sertliği, şiddeti emrediyor ;) testesteron hormonu aynı zamanda vücutta yağ hücrelerinin yıkılıp kas hücresi yapımında görev aldığı düşünülünce ne demek istediğim daha iyi anlaşılır. Bu bağlamda çiftler arasında boy kilo uygunluğu önemlidir. Vücut geliştirme sporu ile uğraşıp steroid alarak kas yapanlar bu konunun istisnalarıdır. Zaten steroidler yüzünden üst düzey vücut geliştiriciler genç yaşlarda vefat eder.
–7 oy
önce misafir (140 puan) tarafından
 soft ve tutkulu başlasa da devamında sert seks daha güzeldir. daha çok hissedilir. kadınlar buna bayılır. sahip olunma duygusunu tatmin eder. gücü hissederler. erkeğin ağırlığı, gücü, hızı sertliği aynı zamanda kadına olan istek ve arzusunun da yansımasıdır.
ayrıca kadının üstte olduğu pozisyonlarda kadının erkeğe binip sert şekilde yapması da bize zevk verir. içindeyken kontrolü alıp sıka sıka kontrol etmesi ve sert ve hızlı yaşatması zevki ikiye katlar.

benim sert sekste favorilerim ayakta ve kucakta, doggy, pronebone pozisyonlarıdır.
Hoş geldiniz, Cinsel Sorular sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap