+40 oy
misafir (120 puan) tarafından
Yoksa onlar kendi aralarında, bi alt ligde mi yarışırlar?

Libidom tavan diyip te erkek beğenmeyen, evlenmeden olmaz, aşık olmam lazım.. vs bahanelerle seksten korkan çok fazla pembeli olunca bunu sormak istedim.
Zira libidosu yüksek bir erkek uçana, kaçana mazeretler uydurup kolay kolay es geçmez.  

9 Cevaplar

–7 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Evet çok daha fena olabilir  
+13 oy
misafir (140 puan) tarafından
 damına bile koyarlar ...

ne kinder sürpriz yumurtalar var bir bilsen !!!
+6 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Kadınlar alev aldıktan sorna sönmezler  
+4 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Hayır, yarışamazlar: Ölçülemeyeceğinden yarışamazlar. "Libido" sonuçta bir cinsel güdü olmasına karşın; tanımından da anlaşılabileceği üzere, cinsellikten öte bir bağlamın kavramı. Yaşamla bağımızın beslendiği bir kaynak ki kadınların mı, erkeklerin mi daha yaşam dolu olduğu; bence yanıtı açık, yine de olasılıklar doğrultusunda bir tartışma konusu. Dolayısıyla; cinselliğe duyulan istek, seks yapıp yapmamakla ölçülemez. Ayrıca, "cinsellik"le "seks" eş anlamlı olmadığından cinsel gücü yüksek ve cinselliğe yoğun ilgi duyan biri, seks yapmamış ya da sekse senin - benim - onun gibi ilgi duymuyor olabilir.  
+4 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Bazıları daha bile fazla olabilir. Üst üste orgazm olabiliyoruz çünkü. Özellikle adet döneminden bir hafta önce çoğu erkekten hoşlandığımı farkediyorum. Biri yaklaşsa ya da ortam olsa mümkün değil dayanamam. Anca bakıp sonra eve gelip mastürbasyon yapiyorum. Ama çok zorlaniyorum. Evlenmeden olmaz maalesef bir nevi toplumdan kalmış bir baskı sallıyorum o an her şeyi unutup beraber olsa bir daha kimse onu istemeyecekmiş gibi hissedebilir bunu küçüklükten kafaya kazıyorlar. Korku isteği bastırabilir ya farklı seks türleri deneyebilir dayanamadığında. Zaten çok bastırmak inan çok zor.
+10 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Bu konuda sevgilisinden ayrılmış boşanmış Diğer arkadaşlara göre gerçekten libidosu çok yüksek, kısaca kendilerini daha rahat özgür hissettikleri anda bu konuda erkeklerden daha az kalır yanları olmuyor. Gerçi böyle bir tanımlama da doğru değil sadece bu duyguları açığa çıkıyor diyebilirim, üstlerindeki baskı, aile, eş, dost, arkadaş, baskısı ortadan kalkınca bunu her an yaşayan kadın sayısı çok fazla. Sadece bir nebze daha seçiciler erkekleren bunu da itiraf etmeliyim.  
–3 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Kadınlar bu konuda erkekleri geçerler.
+11 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Öylelerini de tanıdım, iki lafın birini sekse getirirdi, bak bu da çok hoş bir şey değil. Yani belirli dönemlerdeki durumlar tamam da, sürekli olunca bu da hoş gelmiyor.  
+15 oy
misafir (140 puan) tarafından
 Bilemem ki bunu nisa taifesi daha iyi bilir. #Kumrusahin ya da  @Ummtşşş  gibi bilgeler cevaplamalı bence.
Hoş geldiniz, Cinsel Sorular sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap