+101 oy
tarafından
Nişanlımla 3 aydır birlikteyiz. Dün film izlemek için ondaydım. Sonra acil bir işi çıktı ve sen evde kal tv falan izle ben hemen geliyorum dedi. Bende tamam dedim sıkılmamak için bilgisayarını açtım o gittkten sonra. Internet açılır açılmaz malum sitelere yönlendirme çıktı. Ben de şaşırdım  sonra neyse dedim arama motoruna bir baktım geçmiş aramalarda : seksi minyon kız, minyon kız tatiliği , minyon kız kucakta vs. Vardı. Ben aşırı şaşırdım üstelik ben 174 boyunda 65 kiloyum minyon falan değilim yani:( nişanlımdan soğudum resmen sizce ona nasıl davranmalıyım bundan sonra ?  

20 Cevaplar

+18 oy
tarafından
 yanında iken kısa olmaya çalış :)
+6 oy
tarafından
 terket* cevak nahhh kısa
+1 oy
tarafından
 elinde ne varsa gözün hep diğerine kayar o yüzden. Sen minyon olsaydın at gibi karı isimli aramalar görürdün orda.
–2 oy
tarafından
 fantezi bunlar kafana takma bence
–1 oy
tarafından
 Yinede günahını alma görmedin,belkide başka biri girdi felan bilemezsin,benimde yeğenim oyun oymicam der girerdi daha ortaokullar gidiyor.Kackere geçmişi temizledim utanmasin diye demedimde
+15 oy
tarafından
 DAHA EVLİ DEİLSİNİZ ADAM ÖYLE KENDİNİ TATMİN EDİYO EVLENDİKTEN SONRA BÖYLE OLSAYDI SIKINTI OLURDU
–4 oy
tarafından
 Zevki öyledir bence takılacak bir konu değil şimdi sen zencilerden de hoslanabilirsin nisanlin bunu sorun etse soğusa iyi olur mu ?
+14 oy
tarafından
 o minyonmu ki
+2 oy
tarafından
 o senin kilondan dolayı bıkmış başka kızlara içi giderek bakıyor.
+5 oy
tarafından
 bizden nasıl bir cevap bekliyorsun ki ayrıl desek ayrılacakmısın sanki siz kadınların hedefi evlilik onun için eşek gibi devam edeceksin onunla..
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap