+16 oy
tarafından
Sağlığa mı cinselliğe mi açsam bilemedim. Herneyse 18 yaşındayım ve göğüslerim küçücük. Zıt yönlere bakıyor vs vs. Bu durum beni sinir ediyor. Özgüven falanda kalmadı zaten.. Bu şekilde bir erkeğe yakınlaşamıyorum bile... Silikon taktırıp büyütmek bana ne kadara patlar?  

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
 minikk göğüste sıkıntı yapma destekli sütyen var bir de koca memelileri düşün inek gibi taşıması zor saklaması imkansız onlar napsın :)
+5 oy
tarafından
 doğal kalsınlar bırak rahatsız olsanda en iyisi b usen iseven göğüslerin ya da  vücudun için değil  gülüşün bakışın bağlılığın dürüstlüğün için sevsin  tenin için seven çok olur ama yıprandımı bu canın depresyondur tüm hayatın yazık etme kendine yinede karar senin sağlık olsun yolun açık olsun
+6 oy
tarafından
 Bqk bayan... biz erk3kle3 m3m3ye amq gote bqkmwyiz... s3vdikmi tam sev3riz. Kaldi ki biz erkeklerin icind3 kucukmeme s3v3nde vardir buyuk sevende onun icin kafana tqkma ywsin cok genc dahq gelisimini tamamlwmwmissin... kucuk gogus benim gibi her erk3gin fqvorisidir. Uzulm3 bu yqsta amaliyat olma de4im
+6 oy
tarafından
 saçmalama :D kücük gogus daha iyidir. farklı yonlere bakmasıda sadece takıntı yaptıgındandır. hangi erkek goguslerını veya sagını solunu ameliyat ettirmişki kadınlar bu kadar ettırıyor..
+1 oy
tarafından
 foto var mıacaba koyp kaldrblrsin
+9 oy
tarafından
 DÜZELÜ BEE
–1 oy
tarafından
 bir erkege yaklasmanın yonu goguslerın aynı yöne bakmasındanmı gecıyor yaa. bıraz kalbnızı deneyın bıraz onla ugrasın su erkeklere yanasmayı. sızın yuzunuzden erkeklerın yuzde 90ı kalbı unttu. sen böle yaklasırsan oda böle yaklasımlar bekler. sonra ya nıe cınsellık dusunuyo flan. bir yuruyn gıdın yaa..
–4 oy
tarafından
 Bitiştirilemiyorsa berbat bir durum. Sonuçta erkek, arada bir arasıyla ilgilenmek ister :/
+1 oy
tarafından
 canım hiç öyle işlere girme kilo al zaten göğüslerin büyüyecektir çevrendeki kilolu kızlara bakarsan hepsinin göğüsleri büyüktür sende kilo alırsan göğüslerin büyür
+20 oy
tarafından
 yasın bunun için erken. biraz daha kendine zaman ver.  ihtiyacın olursa ilerde düşünebilirsin. fizyolojik acıdan gelişimin tamamlanmış sayılmaz. biraz sabretmelisin. belki de ilerideki mustakbel eşin için bu sorun olmayacaktır.
...